top of page

Změna začíná u lidí. Pojďme se bavit o materiálech.

Naším cílem je vzdělávat o trendech, legislativě, filozofiích a strategiích ve světě materiálů.  
SmetanaQ matériO Adam Havel

Naše služby

Cirkularita je hlavním tématem posledních let a ani v matériO' na ni nezapomínáme. Ale kromě udržitelného myšlení chceme informovat o inovacích a pomáhat se správnými materiálovými rozhodnutími.

Přednášky a workshopy na míru

sketch_the_change_2019-117.jpg

Chcete svůj tým vzdělat v oblasti hodnocení životního cyklu, základů skla nebo čímkoli mezi? Zde jsou témata, o kterých rádi vzděláváme: ● Obecné kategorie materiálů, jako je textil, stavebnictví, plasty, dřevo a další! ● Materiály pro architekty, interiérové, módní nebo průmyslové návrháře ● LCA a cirkulární myšlení ● Interaktivní workshopy pro děti ● Biomateriály a ekodesign ● Inovativní a trendy materiály

Skupinové inspirační návštěvy knihovny

161026MASTERCLASS - 0770.jpg

Náš pražský showroom je otevřen školám a vzdělávacím skupinám. Přijďte se seznámit s knihovnou a prozkoumejte náš showroom plný vzorků inovativních materiálů. Připravíme pro vás výběr novinek nebo materiálů podle vašeho zaměření, dostanete přístup do naší online databáze, projdete si regály plné vzorků a pobavíme se interaktivním workshopem spolu o tom, jak takové materiály třeba využít i pro vaše projekty. ● Školní skupiny - 500 Kč/osobu s DPH ● Firemní návštěvy - 1000 Kč/na osobu s DPH Pro 6-15 lidí.

matério prague lectures
knihovna materiálů umprum

Univerzitní přednášky

Jednou z našich rolí je vysokoškolská výuka. Již více než 12 let hrdě vedeme předměty jako Materiologie na pražské UMPRUM.

Materiologie 

Vydali jsme ucelený přehled o materiálech, jejich vlastnostech, možnostech výroby a technologického zpracování.
materiologie matériO' prague
bottom of page