top of page
matériO' Fokus: Inovace: Materiály a technologie
matériO' Fokus: Inovace: Materiály a technologie

matériO' Fokus: Inovace: Materiály a technologie

Jak se v posledních letech proměnily technologie výroby materiálů? A dokáží věda a firmy skrze materiály čelit úskalím v otázkách udržitelnosti, nároků spotřebitelů a proměn světa?

Registration is closed
See other events

Čas a místo

07. 12. 2023 10:30 – 12:00

Showroom matériO' Prague, Říčanova 753/19, 169 00 Praha 6, Czechia

O události

Co si může architekt vzít z nejnovějších biologických studií a textilní designér z recyklačních technologií? Co je nanocelulóza a jaké má uplatnění v architektuře, elektronice, kosmetice a oděvním průmyslu? Budeme jednou grafenem léčit rakovinu nebo ho třeba přisypávat do betonu? A dokáží věda a firmy skrze materiály čelit úskalím v otázkách udržitelnosti, nároků spotřebitelů a proměn ekonomického prostředí? Téma vám přiblíží konzultanti matériO' Prague Valérie Záhonová a Huy Pham.

Na fyzické přednášce si nejen osaháme naše nejnovější inovativní vzorky, ale přiblížíme výrobcům, architektům a designérům materiály i řešení, které by jim neměly uniknout. Součástí přednášky je ukázka vzorků a prohlídka showroomu. Členové matériO' Prague s plným členstvím mají vstup zdarma. Zájemce s plným členstvím prosíme o registraci zdarma. Kapacity showroomu jsou omezené.

Registrace

 • Fyzický seminář - nečlen

  1 000,00 Kč
  +25,00 Kč servisní poplatek
  Prodej skončil
 • Registrace pro členy matériO'

  Členové matériO' Prague mají vstup na akci zdarma.

  0,00 Kč
  Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page