top of page
matériO' Fokus: Deskové materiály nové generace
matériO' Fokus: Deskové materiály nové generace

matériO' Fokus: Deskové materiály nové generace

Prozkoumejte na matériO Fokus další vlnu udržitelných deskových materiálů - od biopryskyřice po desky z rýžových slupek - a diskutujte o začlenění těchto inovací do moderního designu s Plastic guys a Stanislavem Šikem, zakladatelem společnosti Retail Monkeys.

Registrace je zavřená
Podívejte se na další akce

Čas a místo

04. 4. 2024 10:30 – 12:00

Showroom matériO' Prague, Říčanova 19, Praha 6, 169 00

O události

První letošní fyzický matériO’ Fokus bude o inovativním vývoji deskových materiálů. Probereme desky jak na přírodní bázi, jako například z bio pryskyřice, rýžových slupek nebo vlny, tak i inovace v oblasti recyklovaných materiálů nebo materiálů zachycujících uhlík. V semináři určeném pro profesionály v oblasti architektury, interiérového designu a designu nábytku si ukážeme fyzické vzorky a probereme potenciál jejich využití ve vašich projektech. V rámci semináře promluví i Plastic guys, výrobci recyklovaných plastových desek a odborník na retail design, Stanislav Šik.Co si z přednášky odnesete?


⚡ Poznání nových deskových materiálů: V rámci semináře vám představíme šetrné alternativy klasických deskových materiálů jako například desky s příměsí vlny nebo OSB desku bez toxických pojiv.


⚡ Integrace do designu: Jak nové materiály uplatnit ve svém designu a kde je lze sehnat?


⚡ Vstup do knihovny a přístup ke vzorkům: Knihovna, která je tradičně otevřená jen členům otevírá dveře i veřejnosti. Poznáte, jak knihovna vypadá a získáte přístup ke vzorkům.


⚡ Příležitost networkovat: Spojte se s ostatními designéry, umělci, řemeslníky a dodavateli a vyměňte si nápady, postřehy a osvědčené postupy pro použití v designu.


⚡ Diskuze s odborníky na téma deskové materiály: Chcete znát všechny o recyklovaných plastových deskách nebo to, jaké to je být jejich výrobcem? Zapojte se do diskuze s Plastic guys nebo Stanislavem Šikem z Retail Monkeys.Seminář připravují Valérie Záhonová a Huy Pham - konzultanti z matériO' Prague.


Místo: Showroom matériO' Prague - Říčanova 19, Praha 6 (kapacita prostoru je 20 osob)


Před přednáškou doporučujeme zhlédnout záznam z webináře mFokus: Deskové materiály a zdravý interiér.

Registrace

 • Fyzický seminář - nečlen

  1 000,00 Kč
  +25,00 Kč servisní poplatek
  Prodej skončil
 • Registrace pro členy matériO'

  Členové matériO' Prague mají vstup na akci zdarma.

  0,00 Kč
  Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page