top of page
matériO' Fokus: Inovace: Materiály a technologie
matériO' Fokus: Inovace: Materiály a technologie

matériO' Fokus: Inovace: Materiály a technologie

Jak se v posledních letech proměnily technologie výroby materiálů? A dokáží věda a firmy skrze materiály čelit úskalím v otázkách udržitelnosti, nároků spotřebitelů a proměn světa?

Registration is closed
See other events

Time & Location

Dec 07, 2023, 10:30 AM – 12:00 PM

Showroom matériO' Prague, Říčanova 753/19, 169 00 Praha 6, Czechia

About the event

Co si může architekt vzít z nejnovějších biologických studií a textilní designér z recyklačních technologií? Co je nanocelulóza a jaké má uplatnění v architektuře, elektronice, kosmetice a oděvním průmyslu? Budeme jednou grafenem léčit rakovinu nebo ho třeba přisypávat do betonu? A dokáží věda a firmy skrze materiály čelit úskalím v otázkách udržitelnosti, nároků spotřebitelů a proměn ekonomického prostředí? Téma vám přiblíží konzultanti matériO' Prague Valérie Záhonová a Huy Pham.

Na fyzické přednášce si nejen osaháme naše nejnovější inovativní vzorky, ale přiblížíme výrobcům, architektům a designérům materiály i řešení, které by jim neměly uniknout. Součástí přednášky je ukázka vzorků a prohlídka showroomu. Členové matériO' Prague s plným členstvím mají vstup zdarma. Zájemce s plným členstvím prosíme o registraci zdarma. Kapacity showroomu jsou omezené.

Registration

 • Fyzický seminář - nečlen

  CZK 1,000.00
  +CZK 25.00 service fee
  Sale ended
 • Registrace pro členy matériO'

  Členové matériO' Prague mají vstup na akci zdarma.

  CZK 0.00
  Sale ended

Total

CZK 0.00

Share this event

bottom of page